Зазначив у своєму виступі начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко на позачерговій конференції районної організації ветеранів, яка була скликана 19 жовтня 2017 року.

  Посадовець детально зупинився на всіх нововведеннях, які призведуть до ефективного використання бюджетних коштів та безумовно покращать якість надання медичних послуг населенню.

  Він зазначив, що сьогодні сума виділяється на конкретний заклад, залежить від фізичних розмірів лікарні (яку треба опалювати, ремонтувати тощо), числа працівників та – головне – кількості ліжко-місць.

  Тепер держава виділятиме кошти на кожного пацієнта. Фактично, це змушуватиме лікарів підвищувати кваліфікацію та конкурувати - що тільки на користь в боротьбі за здоров’я пацієнтів. Якщо у лікаря буде менше пацієнтів, відповідно його зарплата буде меншою.

  Олександр Миколайович також інформував і про об’єм надання медичних послуг на першому, другому та третьому рівні.

  Присутні активно обговорили всі нововведення, задали ряд питань, які на сьогоднішній день є проблемними в медичній галузі та отримали від очільника медичної галузі району вичерпні професійні відповіді.