Позачергова конференція районної організації ветеранів була скликана 19 жовтня 2017 року. Причиною тому став з’їзд Організації ветеранів України, на якому було затверджено новий статут.

  Перед розглядом основного питання очільники первинних ветеранських організацій мали можливість отримати відповіді на найактуальніші питання сьогодення.

  До участі у конференції головою районної організації ветеранів А.Паламарчуком були запрошені: заступник керівника виконавчого апарату районної ради Е.Крайнік, представники структурних підрозділів райдержадміністрації для надання консультативної допомоги.

  Зокрема, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.Купчик надала інформацію про новий порядок нарахування житлових субсидій, зміну соціальних норм енергоспоживання, виплату компенсації за економію газу у минулому опалювальному сезоні. А також відповіла на поставлені учасниками зібрання запитання.

  Про очікувану реформу медичної галузі, її актуальність говорив у своєму виступі начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленко. Зокрема, зазначив, що у разі прийняття Верховною Радою законопроекту "Про державні фінансові гарантії надання лікарських послуг та медичних засобів» – це буде першим кроком до структурних змін в медичній галузі.

  А.Паламарчук надав інформацію про перерахунок пенсій, норми споживання газу та тарифи.

  Е. Крайнік зачепив питання розрахунку за споживання електроенергії. Повідомив, що на наступну сесію районної ради буде запрошено представника РЕМ для надання роз’яснень з даного питання. Вів мову про об’єднання територіальних громад.

  Нещодавно відійшов у вічність учасник партизанського руху в роки Другої світової війни, житель с. Курилівці Чайка Олексій Климентійович, його світлу пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

  Голова районної організації ветеранів більш детально зупинився на питаннях, які обговорювалися на з’їзді Організації ветеранів України. Поінформував про затвердження нового статуту організації, згідно якого всі ветеранські організації є її структурними підрозділами. Виходячи з цього районні організації мають розробити свої положення.

  Для дотримання процедури обговорення та затвердження даного документа було обрано мандатну комісію, яка підтвердила правомочність конференції - з 32 делегатів на заході були присутні 21.

  А.Паламарчук зачитав проект положення, який одноголосно було підтримано.