На таку тему нещодавно в актовій залі відділу освіти відбувся семінар-нарада кухарів закладів освіти району.

  У роботі семінару-наради прийняли участь санітарний фельдшер відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Біла О.І., голова об’єднаної профспілки працівників освіти Бойчук С.А., завідуюча районним методичним кабінетом Поповська О.А., методист РМК Яременюк С.М., бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Семко Л.М.

  Головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. звернулася до присутніх працівників харчоблоків зі словами вдячності за кропітку працю в ході підготовки їдалень до нового навчального року, Жанна Петрівна висловила сподівання, що і в подальшому шкільні кухарі будуть з бажанням створювати належні умови для забезпечення повноцінного харчування наших вихованців.

  Головним питанням, яке розглядалось на семінарі було дотримання санітарно-гігієнічних вимог до постачання, безпеки, якості, умов зберігання і реалізації продуктів харчування і продовольчої сировини, технології приготування страв на харчоблоках загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

  Біла О.І. відповідно до плану роботи ознайомила усіх кухарів з санітарно-гігієнічними та епідеміологічними вимогами до функціонування їдалень.

  З основними вимогами до оформлення та подачі звітної документації ознайомила присутніх Семко Л.М.

  Усі учасники наради дійшли спільної думки, що найважливіше значення у навчально-виховному процесі належить збереженню здоров’я дітей, бо лише здорова дитина може найбільш широко розкрити свої природні здібності та реалізуватися в сучасному нелегкому житті.