16 сесія районної ради 7 скликання відбулась 12 жовтня 2017 року. Розпочалась традиційно із привітання іменинників, які відзначали своє день народження в міжсесійний період.

  Перше питання, яке заслухали депутати та запрошенні – про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території району. З даного питання інформували заступник начальника Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Василь Нагорний та прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов.

  З їхніх слів на сьогоднішній день в районі розкрито кожне друге правопорушення. Загальна кількість злочинів зменшилась на 23 %. Але змінився характер скоєння злочинів. Збільшилась кількість важких злодіянь. Правоохоронними органами району вживаються необхідні заходи для боротьби із злочинністю. Зокрема, присутні обговорили створення груп швидкого реагування. Нині в районі створено такий пункт в с.Северинівка, планується створити подібні групи в смт Браїлів та с.Коростівці.

  Питання про внесення змін до комплексної оборонно- правоохоронної Програми на 2016 – 2020 роки « Безпечна Жмеринщина – взаємна відповідальність» доповів заступник військового комісара Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Бурбіцький. Дана програма доповнюється заходами : створення непорушних запасів речового майна для осіб, які входять до складу загонів оборони району, надання допомоги у закупівлі засобів зв’язку, створення комплексної системи захисту інформації на автоматизованих системах управління штабу району територіальної оборони.

  Прийнято рішення про внесення змін до Програми підтримки книговидання в районі на 2016 – 2020 роки. А саме: цьогоріч планується видати книгу одного із місцевих авторів Жмеринщини.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник поінформував присутніх про зміни до бюджету району та прозвітував про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

  Одностайно депутати проголосували питання про здачу в оренду приміщень, які знаходяться на балансі КУ «Жмеринська районна лікарня», зміни до структури та чисельності КУ «Жмеринський РЦ ПМСД» та центральної районної бібліотеки.

  На баланс Куриловецької сільської ради передано майно Куриловецької ЗОШ І – ІІ ступенів.

  Затверджено результати проведення аукціону по продажу нерухомого майна за адресою: м. Жмеринка вул.. Центральна, 20.

  Одностайно проголосували депутати і за ряд питань про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.