Під час наради із сільськими, селищним головами,яка відбулась 12 жовтня 2017 року Олександр Монастирський інформував присутніх про основні зміни, прийняті Верховною Радою України щодо підвищення пенсій.

  Він зазначив, що зміни до законодавчих актів будуть відбуватись в два етапи: з 1 жовтня – здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій , підвищується мінімальний гарантований рівень виплат пенсій, а також відновлюється виплата пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.

  І уже з 11 жовтня розпочався перерахунок пенсій згідно нового законодавства.

  Дані нововведення знайшли позитивні відгуки у учасників наради.

  Олександром Івановичем також дано роз’яснення які зміни відбудуться з 1 січня 2018 року. Зокрема, про страховий стаж, який дає право отримувати пенсію за віком. Зарахування до страхового стажу періоду проходження військової служби, перебування у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами, навчання у вищих навчальних закладах.

  Доповідач закликав присутніх проводити роз’яснювальну роботу серед жителів своїх територіальних громад. Адже дані зміни дуже важливі для кожного українця.

  В першу чергу це відчують 9 млн. пенсіонерів, які вже в жовтні місяці отримають замість 949 грн. 1452 грн. мінімальної пенсії.

  А 5, 62 млн. пенсіонерів отримають доплату від 500 до 1000 грн.

  На сьогоднішній день працівники управління Пенсійного Фонду України роблять усе, щоб в найкоротший термін заплатити пенсіонерам згідно із нововведеннями.