На засіданні Комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Монастирського, яке відбулося 10 жовтня 2017 року розглянуто 7 питань.

  Зокрема, розглянуто питання: щодо встановлення опіки над малолітньою дитиною та призначення опікунів; про прийняття участі батька у вихованні малолітніх дітей.

   Інформацію з даних питань надала начальник служби у справах дітей Н.Довгополюк, а також коментувала порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 19.08.2014 року №564/836/945/577.

  Секретар Стодулецької сільської ради Л.Теслюк доповідала про роботу виконавчого комітету сільської ради в напрямку запобігання безпритульності та бездоглядності серед дітей, захисту прав дітей, виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та ефективності вжитих заходів.

  Головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту О.Скакун довів до відома присутніх результати проведення в районі оздоровчої кампанії, зокрема, охоплення нею дітей з багатодітних родин.

  Про стан охоплення дітей району навчанням інформувала головний спеціаліст відділу освіти А.Лукова.

  Головний спеціаліст служби С.Голуб доповідала про стан виконання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини.