3-6 жовтня 2017 року проходили районні сільські молодіжні спортивні ігри та Спартакіада школярів з футболу. Участь у змаганнях прийняли команди всіх середніх шкіл. За підсумками зональних групових ігор до фіналу, що проходив у с. Северинівка вийшли : Браїлівська, Чернятинська, Носковецька ЗОШ І-ІІІ ст. У надзвичайно напруженій та безкомпромісній боротьбі вісі матчі закінчились з нічийним результатом.

  Тому, лише за найкращою кількістю забитих м’ячів перше місце посіли молоді футболісти Чернятинської ЗОШ (директор Анатолій Кучинський, вчитель фізичного виховання Ігор Бедрак). Друге місце у юнаків Носковецької ЗОШ (директор Тетяна Терещенко, вчитель фізичного виховання Віктор Вергелес), на третьому місці браїлівчани (директор Людмила Жарук, вчитель фізичного виховання Валерій Філімонов). Після завершення змагань всі команди та гравці були нагороджені грамотами відділів освіти та молоді і спорту.

  За підсумками цих змагань команда – переможець представлятиме наш район в обласній спартакіаді школярів.

  Також 19 жовтня відбудеться супер фінал районних молодіжних ігор за участю кращих шкільних команд та Чернчтинського коледжу і Браїлівського ліцею.

  7-8 жовтня 2017 року в селах Северинівка, Жуківці, Носківці, Браїлів відбулись зональні змагання районних сільських спортивних ігор з малого футболу. Участь у групових іграх прийняли 12 команд сільських територіальних громад. За результатами цих ігор до фіналу вийшли футбольні команди: «Авангард» Браїлів, «Стріла» Северинівка, «Енергія» Лука Мовчанська, «Олімпік» Мартинівка. Фінальні ігри будуть проведені

  21 жовтня ц.р. на спортивній базі Северинівської ОТГ.

  6-8 жовтня 2017 року в м. Полтава проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих. Вихованець викладача Чернятинського коледжу Романа Вознюка, Володимир Мазуренко у складі збірної команди Вінницької області прийняв участь у цих змаганнях. У своїй ваговій категорії Володимир посів четверте місце виконавши вперше норматив майстра спорту України. Вітаємо нашого спортсмена з високим спортивним досягненням!

  6 жовтня 2017 року в спортзалі ДЮСШ м. Жмеринки продовжено проведення районної спартакіади ветеранів. Цього дня ветерани змагались у стрітболі та дартсі. За підсумками проведеного заходу всі переможці та призери у своїх вікових групах були нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту, районного спортивного товариства «Колос».

  4 та 8 жовтня 2017 року відбулись чергові ігри обласної дитячо-юнацької футбольної ліги, в якій наш район представляють юнаки смт.Браїлова (2001-2002 р.н.). Вихованці тренера РДЮСШ Юрія Кочмарюка зустрічалися в м. Бар з однолітками Барської ДЮСШ та поступились із рахунком 2:5. У другому матчі із командою «Темп» м. Вінниця, який проходив у Браїлові юні браїлівчани проявивши бойовий характер зіграли у нічиєю 1:1. Наступну гру наша команда проведе в гостях в смт. Муровані Курилівці, 15 жовтня.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»