Атмосфера урочистості та свята панувала в стінах районного будинку культури 4 жовтня 2017 року. Своє професійне свято в цей день відзначали найшляхетніші люди з щирими помислами, щедрими серцями, світлими почуттями. Ті, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні гарну перспективу, в чиїх руках знаходиться майбутнє нашої держави.

  Розпочався захід з привітань найменших вихованців, які у віршованій формі побажали педагогам успіхів у нелегкій праці.

  Родзинкою свята був феєричний вихід Катерини Осадчої та Юрія Горбунова, які дотепно брали інтерв’ю у освітян. Відповіді педагогів про свої нелегкі будні звучали у вигляді фрагментів сучасних відомих пісень,чим викликали у залі бурю позитивних веселих емоцій.

  Свою повагу та шану педагогам району завітали висловити голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко та заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Наталя Рожок.

  У своєму вітальному слові очільник району зазначив, що сьогодні район має привід для гордості, адже галузь освіти в числі кращих в області. І з року в рік не здає своїх позицій. Вихованці наших сільських шкіл не уступають в знаннях своїм ровесникам з міста. Запевнив в тому, що районна влада і надалі буде всіляко підтримувати та сприяти розвитку освіти на Жмеринщині. Побажав педагогам миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України.

  До слів привітань приєдналась заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Наталя Рожок.

  Керівники району вручили найкращим представникам освітянської галузі відзнаки вищестоящих органів.

  За сумлінну наполегливу працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Грамотами Міністерства освіти і науки нагороджено вчителя біології Станіславичцької ЗОШ І-ІІІ ст., головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Жанну Твердохліб та вчителя математики, заступника директора з навчально – виховної роботи Станіславчицької ЗОШ І – ІІІ ст. Галину Лахман.

  Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації нагороджено троє педагогів району.

  За багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до службових обов’язків, грамотами Жмеринської райдержадміністрації та районної ради нагороджено кращих педагогів району, зокрема і ветеранів освітньої галузі.

  За сприяння розвитку освіти в районі нагороди отримали і благодійники району та селищний, сільські голови.

  Високу нагороду на сцені отримав і голова профспілки працівників освіти району Сергій Бойчук.

  Під бурхливі оплески зали за 9 – річну сумлінну працю, високий професіоналізм,високе служіння та відданість обраній справі Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації нагороджено очільника освітян Інну Цимбал.

  В своєму зворушливому зверненні до колег вона щиро подякувала за самовіддану сумлінну працю. Запевнила в кращому майбутньому для освітян, у зв’язку із прийняттям нового Закону «Про освіту». Та побажала міцного здоров’я, творчої наснаги та нових педагогічних звершень.

  Продовжився захід нагородженням колективів загальноосвітніх та дошкільних закладів в різних номінаціях.

  Щирі вітання на адресу педагогів лунали і з уст керівників територіальних громад: Валерія Резедента ( Браїлівська селищна рада), Раїса Гаманюк ( Демидівська сільська рада), Надія Тріскун (Жуковецька сільська рада), Анатолій Кокиза (Коростівецький сільська рада, Євгенія Штопко (Станіславчицька сільська рада).

  З вітальними словами та найкращими побажаннями до своїх колег звертались голова профспілки працівників освіти району Сергій Бойчук та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Жанна Твердохліб.

  Впродовж всього заходу незабутні враження та позитивні емоції присутнім дарували: ведучі заходу – директор районного будинку творчості школярів та юнацтва Алла Ланова та методист відділу освіти райдержадміністрації Юрій Кошкін, а також юні дарування, школярі загальноосвітніх закладів району.