Під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації Олександра Івановича Монастирського 3 жовтня 2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

  На порядку денному засідання, розглянуто стан атестації робочих місць із шкідливими умовами праці на підприємствах, установах та організаціях району.

  Олександр Іванович повідомив, що основною метою атестації робочих місць є регульовані відносини між роботодавцем і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах. Відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівника підприємства, організації.

  На засідання координаційної ради були запрошені керівники та відповідальні спеціалісти за охорону праці підприємств, де закінчився термін проведення атестації робочих місць.

  Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці розповів головний спеціаліст – експерт з умов праці відділу праці управління соціального захисту населення Павло Іванович Гавриш. Також він акцентував увагу на змінах в законодавстві з цього питання. Зокрема, Постановою КМУ від 05.10.2016 р. № 741 внесено зміни до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 р. № 442.

  Контроль за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці, правильністю застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість у яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, Переліків робіт із особливо шкідливими і особливо важкими та шкідливими і важкими умовами праці, на яких встановлюється підвищена оплата праці, та інших нормативно-правових актів, відповідно до яких надаються пільги та компенсації працівникам за роботу із шкідливими умовами праці, покладається на Держпраці.

  За результатами засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення прийнято відповідне рішення, яке доведено до виконавців.