Під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району 29 вересня 2017 під керівництвом голови райдержадміністрації О.Легези та за участю його першого заступника О.Монастирського, заступника О.Матвієнка, керівника апарату Т.Москальчук розглядалися найактуальніші питання.

  О.Легеза поінформував присутніх про стан справ навколо м.Калинівка у зв’язку із пожежею на складі боєприпасів, а також про сесію обласної Ради.

  О.Монастирський наголосив на необхідності мобілізації сил для належного завершення року. Вів мову про підготовку до презентації в області Карти пріоритетів району, упорядкування архівних документів. Анонсував урочистості з нагоди Дня працівників освіти та сесію районної ради.

  Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук надав інформацію про проведення ряду заходів щодо запобігання насильству в сім’ї.

  Головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту О.Скакун інформував про участь спортивної команди Браїлова у Всеукраїнських сільських спортивних іграх у Ворохті, де ті посіли 7 місце. Анонсував фінал чемпіонату з футболу на кубок О.Щерби, який проходитиме у Жуківцях.

  Начальник відділу культури та туризму Ю.Рубан говорив про підготовку до Дня захисника України та відкриття пам’ятника В.Забаштанському в смт.Браїлів, заплановане на 5 жовтня цього року.

  Про новий порядок нарахування субсидій, зміну соціальних норм споживання енергоресурсів надала інформацію начальник управління соціального захисту населення Н.Василик.

  Про хід збирання урожаю, посівної озимих культур інформував в.о.начальника управління агропромислового розвитку Я.Парчевський. Також повідомив про те, що сільськогосподарськими підприємствами району здійснено розрахунок за оренду земельних паїв населенню на 80%, про завершення процедури інвентаризації водного фонду району.

  Заступник начальника фінансового управління Т.Пастух доповіла про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року.

  О.Матвієнко розповів про участь у нараді з питань енергоефективності, а також про проблему створення невеликих груп пайовиків, які об’єднуються для обробітку землі, але не сплачують податки.

  О.Монастирський повідомив про заплановані на 12 жовтня громадські слухання, де обговорюватиметься питання об’єднання Леляцької сільської ради з Жмеринською міською радою.