28 вересня поточного року Жмеринським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області за участю заступника начальника управління - начальника відділу експертизи тимчасової непрацездатності Кузьмінця В.М. та начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Палій І.М. проведено семінар з головними бухгалтерами, бухгалтерами по заробітній платі, фізичними особами - підприємцями та головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ, організацій м.Жмеринки та Жмеринського району.

  На семінарі розглянуті аспекти страхової медицини, проведення експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я, порядок видачі та заповнення листків непрацездатності.

  Поглиблено розглянуто порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення, зміни в законодавстві щодо соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, необхідність посилення роботи комісій із соціального страхування.

  Страхувальникам вказано на зміни в оформлення заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб та механізм повернення зайве замовлених страхових коштів.

  Крім того, розглянуто порядок надання соціальних послуг застрахованим особам – реабілітаційне лікування працюючих після важких захворювань, травм та учасників АТО, надання санаторно-курортного лікування потерпілим на виробництві.

  На семінарі були присутні 80 представників страхувальників, які отримали значний об’єм необхідної інформації, яку зможуть в подальшому використати в роботі.

  Начальник Жмеринського відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страфування України у Вінницькій області В.В.Гуменна