За мирне небо, голуба політ,
  Щоб всі військові скинули мундири,
  За синє небо нам на сотні літ…
  Ми всім за світі зичим тільки миру!

  В Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІ-ІІІ ступенів імені Д.Ф.Касьянчука до Міжнародного Дня Миру проведено флеш-моб «ГОЛУБ МИРУ».

  Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.

  Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах атмосфери нестабільності та страху. Для них-то в основному і існує цей день.

  Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. Свято відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/55/282.

  ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

  В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Презедента України №100 від 5 лютого 2002 року.