На базі Жмеринського району 22 вересня 2017 року відбулася міжрайонна конференція на тему: «Актуальні питання невідкладної нейрохірургії», до якої залучено лікарів районних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги з Жмеринського, Барського, Мурованокуриловецького, Немирівського, Тиврівського, Хмільникського та Шаргородського районів.

  Розпочав роботу конференції кандидат медичних наук, головний позаштатний нейрохірург Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації В.Ольхов та інформував присутніх про мету і важливість даного заходу.

  В роботі конференції взяв участь голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза. Вітаючи учасників зібрання очільник району висловив задоволення і гордість від того, що захід такого рівня відбувається саме на Жмеринщині. Відзначив великі заслуги та високий кваліфікаційний рівень фахівців, зокрема, В.Ольхова, який прославляє Вінниччину не тільки на теренах України, а й за її межами. Те що вони поділяться своїми знаннями, досвідом - це важливо для фахового росту лікарів. Подякував лікарям за те, що в нелегкі часи, коли відбуваються великі зміни і кардинальні реформи, вони з честю виконують свій професійний обов’язок. Побажав усім плідної роботи, отримання багато корисної інформації та задоволення від спілкування.

  Лекції з актуальних питань нейрохірургії читали кандидат медичних наук, головний позаштатний нейрохірург Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації В.Ольхов, кандидат медичних наук, лікар – нейрохірург ВОПНЛ ім.. академіка О.І.Ющенка К.Горбатюк, лікар – нейрохірург ВОПНЛ ім.. академіка О.І.Ющенка І.Венцківський.

  Впродовж засідання було розглянуто наступні питання: нейрохірургічна допомога населенню Вінницької області; біль у хребті; тактика при менінгеальному синдромі; кіфо – та вертебропластика при компресії хребців різного ґенезу; тригемінальна невралгія; етичні питання в медицині.