16 вересня 2017 року проведені повторні матчі 1/2 розіграшу Кубку Жмеринського району з футболу пам’яті воїна – афганця Олександра Щерби.

  В селі Лука Мовчанська місцева команда «Енергія» приймала жуковецьку «Ниву». Цікава та напружена гра завершилась з рахунком 2:1 на користь господарів, однак враховуючи перше протистояння у фінал вийшла «Нива». А в другому матчі в селі Северинівка місцева «Стріла» і вдруге переконливо перемогла «Садівник» Кудіївці з рахунком 7:2.

  Таким чином у фінал вийшли команди «Нива» Жуківці і «Стріла» Северинівка. Фінальна гра за традицією відбудеться 30 вересня в селі Жуківці. Запрошуємо вболівальників підтримати своїх футболістів.

  16-17 вересня 2017 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо. Вдало виступили у цих змаганнях наші юні спортсмени (2005-2009 р.н.) з Браїлова. Треті місця посіли Костенюк Ярослав (30 кг.) та сестрички Стебло Марія (35 кг.) і Дарина (35 кг.), п'яті-шості місця вибороли Ковальов Віталій (25 кг.), Сенов Артем (50 кг.) та брати Власюк Олександр (35 кг.) і Олексій (40 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»