Відділом у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області проводяться заходи щодо реалізації права на земельні ділянки учасниками АТО.

  За результатами проведеної роботи станом на 18.09.2017 року по Жмеринському районі залишається не реалізовано 108 наказів Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, які були надані учасникам АТО.

  Звертаємо увагу, що при отримані Рішення, Наказу про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою необхідним кроком є замовлення проектної документації.

  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян із землевпорядними організаціями, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у терміни, що обумовлюються угодою сторін.

  Після погодження проекту землеустрою органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності, громадянину необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг Жмеринської міської ради (м. Жмеринка, вул. Училищна,9) із заявою про проведення державної реєстрації земельної ділянки та надання витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру.

  В подальшому з витягом та проектом землеустрою громадянину необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг Вінницької міської ради із заявою про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність.

  Повідомляємо, що згідно з статтями 125, 126 Кодексу право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформляється відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

  Для отримання роз’яснень або додаткової інформації звертайтеся безпосередньо до відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області за адресою м. Жмеринка, вул. Центральна, 9 або за телефоном 2-22-47.