За ініціативи батьків та Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 квітня 2016 р. на території Станіславчинської сільської ради, в приміщені будинку культури відбулась виїзна Батьківська школа для батьків, які виховують дітей з інвалідністю.

  У заході взяли участь: представник Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Чижик, представники Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Світлана Демко, Наталя Головко, директор Жмеринського районного центру Руслан Осіпчук, секретар Станіславчинської сільської ради Євгенія Штопко .

  На початку зустрічі Світлана Чижик та Руслан Осіпчук донесли до присутніх інформацію про центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та їх приоритетні напрямки роботи.

  Світлана Демко надала змістовну інформацію щодо створення денного реабілітаційного центру для дітей та молоді даної категорії.

  Наталя Головко проінформувала як за допомогою знань і навичок члени сім'ї можуть полегшити своє життя і допомогти в лікуванні близьких; допомогла підвищити впевненість членів сім'ї в своїй спроможності впоратися з виниклими проблемами.

  Присутні мали можливість поділитися своїми переживаннями, обмінятися досвідом, почути слова підтримка, розуміння.