15 вересня 2017 року напередодні Дня рятівника голова райдержадміністрації О.Легеза, заступник голови районної ради В.Бігас прийшли привітати особовий склад Жмеринського районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій.

  Начальник РС ДСНС В.Миронюк вітаючи своїх колег зі святом підвів підсумок роботи з початку року. Він повідомив, що на оснащенні підрозділу перебуває 6 одиниць спеціалізованої техніки, на службі 44 рятівника.

  Впродовж майже 9 місяців 2017 року підрозділом здійснено 165 виїздів по тривозі, ліквідовано 82 пожеж в місті та населених пунктах району, рятівники брали участь у ліквідації наслідків ДТП. Втішним є те, що ніхто не загинув. В.Миронюк висловив щиру подяку керівництву району та міста за всебічну підтримку, сприяння діяльності служби. Відзначив, що представники служби беруть активну участь у захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої країни в антитерористичній операції.

  Хвилиною мовчання було вшановано 2 представників Жмеринського підрозділу, які загинули при виконанні своїх службових обов’язків та всіх рятівників України, які склали свої життя в ході антитерористичної операції.

  З професійним святом вітав рятівників голова районної державної адміністрації О.Легези, передав вітання та найкращі побажання від голови Вінницької обласної державної адміністрації В.Коровія. Він наголосив на тому, що відзначення Дня рятівника є державним визнанням неоціненного внеску людей мужніх професій, тих, хто сильний духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національних багатств, життя людей від вогню та стихії. За що висловив їм щиру вдячність. А також подякував за тісну співпрацю з органами виконавчої влади, забезпечення організації профілактичних заходів, направлених на запобігання надзвичайним ситуаціям, своєчасне інформування та надання допомоги населенню району. Бажав рятівникам та їхнім родинам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, твердості духу та успіхів у благородній справі служіння Україні.

  Від імені голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу та себе особисто привітав зі святом вогнеборців, бажав їм усіляких гараздів та Божого благословення заступник голови районної ради В.Бігас.

  Від міської влади рятівників прийшли привітати голова міської ради А.Кушнір, його заступник В.Дудік.

  Кращих представників підрозділу відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад і грошовою винагородою.