13 вересня 2012 р. в урочистій обстановці з присутністю районного та обласного керівництва, меценатів в капітально відремонтованому приміщенні, оснащеному новими меблями та знаряддям, майданчиком, відкрито ДНЗ «Ромашка» в с.Жуківці. Заклад очолила Гаврилюк З.М. з відповідним штатом та 25 вихованцями.

  Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

  Серце кожного, хто хоча б раз завітав до нашого садочка, відчуло любов і затишок, добро і щирість, які тут панують повсюди. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям.

  П’ять поколінь вихованців виплекав люблячий та турботливий колектив, відкрив їм двері у широкий світ. За період роботи відкрито другу ігрову кімнату, міні - музей з природознавства, кімнату живої природи, космосу та ін. Працюють 2 ігрові кімнати, кухня, роздаточна, туалетні кімнати, спальня, роздягальня, побутова кімната, які обладнані необхідним інвентарем, який повністю збережено та має привабливий вигляд, проводяться різні свята та обряди.

  За 5 років заклад доповнився ігровими майданчиками та його оснащенням. Територія ДНЗ оснащена і спортивним обладнанням, великою кількістю квітників та різних виробів,покладено 135м2 тротуарної плитки. приміщення має привабливий вигляд завдяки відповідальному колективу, все на 100% збережено.

  Для успішної роботи ДНЗ було залучено кошти проекту ЄС ПРООН,обласного конкурсу, районного та місцевого бюджетів, багато спонсорів і допомоги від підприємців та жителів громади, працівників бюджетних організацій. І сьогодні ще раз дякую всім, хто вніс спонсорську допомогу для нашого закладу, а також висловлюю велику вдячність колективу за результативну роботу, адже за 5 років заклад займав 1 місце за підготовку до нового навчального року та 1 місця в різних номінаціях, а тому з нагоди 5-річчя я щиро дякую колективу за вагомий особистий внесок, за високопрофесійну майстерність, наполегливу працю, відповідальність. Багато їм здоров’я і здійснення всіх мрій!

  Н.ТРІСКУН, Жуковецький сільський голова