В актовій залі відділу освіти відбулась інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ району. До участі у нараді були запрошені також представники Северинівської ОТГ: завідувачі ДНЗ с.Чернятин та с. Северинівка.

  На порядок денний було винесено ряд питань, пов’язаних з особливостями організації освітнього процесу в дошкільній галузі району у новому навчальному році.

  Методист РМК Яременюк С.М. довела до відома присутніх основні завдання, поставлені перед колективами дошкільних закладів відповідно до листа МОН України від 13.06.2017 № 1/9-322 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» та коротко проінформувала про проблеми, які обговорювались на обласній конференції працівників освіти 29.08.2017 р.

  Про підсумки літнього оздоровлення дітей у ДНЗ»Дзвіночк» смт. Браїлів та «Сонечко» с.Могилівка прозвітували завідувачі зазначених закладів Довгань Н.А. та Кравець Н.Д.

  З метою попередження виникнення у дошкільних закладах харчових отруєнь до відома завідувачів було доведено низку заходів адмінстративно- виховного характеру, затверджених наказом відділу освіти «Про невідкладні заходи із запобігання поширенню захворювань на гостру кишкову інфекцію серед дітей у ДНЗ району у 2017- 2018 н.р.» та результати санітарно-мікробіологічного дослідження води в ДНЗ, проведені у серпні 2017 р.

  Інформація з сайту відділу освіти райдержадміністрації