ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ НАРАДИ ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ( НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ) ДО КОЛЕКТИВІВ ПРОМИСЛОВИХ, СІЛЬСЬКО – ГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ФЕРМЕРІВ, ОРЕНДАРІВ, РЕЛІГІЙНИХ КОНФЕСІЙ, ДО ВСІХ ГРОМАДЯН МІСТА ТА РАЙОНУ

  У зв’язку з проведенням з першого вересня щорічної Всеукраїнської благодійної акції « Милосердя », присвяченої Міжнародному дню людей похилого віку, Дню Ветерана та Міжнародному дню інвалідів, ми, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), звертаємось до Вас із уклінним проханням проявити милосердя, гуманність, турботу, співчуття про інвалідів, малозабезпечених, обездолених громадян похилого віку і надати їм грошову або матеріальну допомогу, продукти харчування, паливо. Допомогти в ремонті житла в підготовці до осінньо – зимового періоду. Зібрати кошти на придбання медикаментів, а також морально підтримати обездолених людей.

  У нашому районі нараховується понад 2 тис. малозабезпечених одиноких людей похилого віку, інвалідів, інвалідів з дитинства, дітей – інвалідів. Для переважної більшості з них єдиним джерелом існування є пенсія, на яку прожити важко.

  Соціальним робітникам доводиться спілкуватися з понад 1300 одиноких людей похилого віку з обмеженою рухливістю, які знаходяться на надомному обслуговуванні територіального центру, вислуховувати скарги і бачити їх немічність. Ними надається щомісячно 30 – 35 тис. різних соціально – побутових послуг, кожний підопічний отримує 2 – 3 рази на тиждень по 12 – 16 послуг, в які не входить будь – яка матеріальна допомога.

  Словами важко передати розчуленість цих людей, коли вони отримують хоч і невелику матеріальну допомогу, виділену колективом, в якому вони працювали, та найтепліші слова подяки зі сльозами на очах їх керівникам.

  Складаємо безмежну подяку всім, хто брав і буде брати цього року участь у наданні благодійної допомоги тим, хто її потребує, надіється і чекає. Дякуємо за піклування про життя і долю громадян похилого віку та інвалідів.

  Сподіваємося, що і цього року у зв’язку з проведенням Всеукраїнської благодійної акції « Милосердя », до Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня Ветерана та до Міжнародного дня інвалідів, як це було і в попередні роки, Ви активізуєте надання допомоги, як до відзначення цих дат, так і постійно.

  • Р/р територіального центру 31553301155902,
  • МФО 802015 код 36262840 ГУДКСУ у Вінницькій області
  • Наша адреса: 23100
  • вул. Центральна, 5
  • м. Жмеринка
  • Наш контактний телефон 2-16-00
  • Е- mail ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
  • За дорученням колективу, з шаною та повагою директор терцентру Т.І.Оголенко