Голова Жмеринської районної державної адміністрації О. Легеза 8 вересня 2017 року провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Участь у нараді взяв його заступник О.Матвієнко.

  В ході зібрання очільник району інформував присутніх про результати підсумкової наради у голови Вінницької облдержадміністрації В.Коровія за підсумками 8 місяців роботи.

  Відзначив належний рівень діяльності усіх галузей району. Та все ж, наголосив на необхідності посилення роботи в напрямку підготовки до осінньо-зимового періоду. Повідомив про виділення з державного бюджету додаткових майже 7 млн. грн.. на медичну галузь району для проведення ремонтних робіт. Відзначив належну підготовку та проведення урочистостей з нагоди 26-ї річниці незалежності України, достойне представлення району в області, проведення Дня знань та поліпшення матеріально-технічної бази двох шкіл, за що подякував організаторам заходів.

  Керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ і організацій району доповіли про стан справ у ввірених їм підрозділах.

  Зокрема, начальник відділу виробництва сільськогосподарської продукції та фінансово-господарського забезпечення управління агропромислового розвитку С.Назаренко інформував про початок посівної кампанії озимих культур та проведення виплати сільськогосподарськими підприємствами орендної плати за земельні паї (43,8% виплачено на даний час).

  Головний лікар РМЦ ПМСД О.Калінський інформував про реалізацію в районі програми «Доступні ліки», до підтримання якої долучилася ще одна аптека. Говорив про завершення ремонтних робіт в Станіславчицькій амбулаторії, відкриття аптечного пункту. Анонсував з 11.09.2017 р. початок ремонту в Мартинівській амбулаторії ЗПСМ.

  Начальник відділу у справах молоді та спорту В.Марчук повідомив про проведення підсумків оздоровчої кампанії. За попередніми даними близько 30 % дітей оздоровилися цього літа. Ним також було анонсовано проведення щорічних районних сільських спортивних ігор «Козацькі забави», які відбудуться 9 вересня в с.Сербинівці. На 30 вересня заплановано проведення фіналу чемпіонату з футболу на кубок О.Щерби.

  Начальник відділу в Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області доповіла про запровадження системи електронних послуг, про накази отримані 187 учасниками АТО про наділ земельних ділянок. Начальник Жмеринської об’єднаної державної податкової інспекції О.Кузевич інформувала про роботу в напрямку приведення у відповідність до чинного законодавства використання земель, які перебувають під господарськими дворами.

  Про проведення виплати компенсації за зекономлений впродовж минулого опалювального сезону газ жителям району доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик.