2 вересня 2017 року були проведені повторні матчі ¼ розіграшу Кубку Жмеринського району з футболу пам’яті воїна – афганця Олександра Щерби.

  В селі Станіславчик місцева команда «Старт» приймала «Ниву» с. Жуківці. Цікава та напружена гра завершилась з рахунком 1:1. Нічійний результат зафіксовано було і у зустрічі «Арсенал» Носківці - «Стріла» Северинівка 1:1.

  А ось Кармалюківська команда «Патріот» не зуміла переграти і у другому матчі своїх суперників, «Енергія» з села Лука Мовчанська святкувала перемогу 5: 1. Таким чином у півфіналі, що відбудуться 10 вересня, зустрінуться «Нива» Жуківці - «Енергія» Лука Мовчанська та «Садівник» Кудіївці - «Стріла» Северинівка. Запрошуємо вболівальників підтримати своїх футболістів.

  2 вересня 2017 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Наш район представляли важкоатлети, вихованці тренера РДЮСШ Олександра Сівака: Грабік Василь, Марков Артем, Теребрін Артем, Шаманський Олександр та Церковний Максим.

  За підсумками змагань ні спортсмени, ані команда призових місць не вибороли, але здобули досвіду та підвищили майстерність.

  • Відділ у справах молоді та спорту РДА,
  • Районна рада ФСТ «Колос»