20 квітня 2016 року в с. Сугаки Могилів-Подільського району пройшов фінал чемпіонату Вінницької обласної організації ФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2016» серед юнаків 2005-2006 р.н., в якому прийняли участь команди: «Стріла» с. Северинівка Жмеринського р-ну, «Колосок» смт. Піщанка, «Колос» с. Сугаки Могилів-Подільського р-ну та «Колос» с. В.Вулига Тиврівського р-ну.

  Після проведення жеребкування і урочистого відкриття змагань, юні футболісти демонстрували свою майстерність та підготовку на футбольному полі. Надзвичайно успішно провели турнір наші юнаки, які перемогли усіх суперників: тиврівчан з рахунком 1:0, футболістів з Піщанки 2:1, а господарів 4:0 і заслужено стали переможцями. Ця перемога надає право юнакам Жмеринщини захищати Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях юних футболістів у м. Скадовськ Херсонської області, які пройдуть у червні-липні цього року. Честь району захищали – вихованці районної спортивної школи (Северинівське відділення), де тренером працює Анатолій Бедрак. Друге місце посіли юнаки із Піщанки, третіми стали Тиврівчани. По завершенню змагань команда-переможець і призери отримали дипломи і кубки, а гравці цих команд були нагороджені медалями, грамотами ВОО ФСТ «Колос». Нагородження провели: голова асоціації сільського аматорського футболу Вінницької області, начальник відділу молоді та спорту Жмеринської РДА Василь Марчук, голови Могилів-Подільської і Тиврівської районних організацій ФСТ «Колос» Степан Пустовіт, Віктор Лісниченко.

  22 квітня 2016 року на спортивній базі села Северинівка відбулись фінальні змагання Чемпіонату Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий Колосок-2016» серед юнаків 2001-2002 р.н., в яких прийняли участь команди із шести районів, а саме: Жмеринського, Барського, Муровано-Куриловецького, Піщанського, Тиврівського та Чечельницького. Спочатку було проведено урочисте відкриття змагань, привітання учасників турніру.

  А, після проведення жеребкування команди розділились на дві групи, де провели ігри за коловою системою. У результаті напружених баталій у підгрупах визначились команди, які виборювали чемпіонство та призові місця цих змагань. У грі за 5-6 місце зустрілись юнаки із Піщанки та Чечельника, основний час не визначив переможця рахунок 1:1, за серією 9-метрових ударів перемогу святкували чечельницькі футболісти 5:4. За бронзові нагороди змагались господарі – жмеринчани і барчани, де гості виявились сильнішими, перемігши з рахунком 4:1. Команда Жмеринщини була формована із юнаків с. Станіславчик, с. Северинівка (тренери РДЮСШ О.Русин, А.Бедрак).

  Переможцями цьогорічного чемпіонату стали юні футболісти із Тиврова, які в серії післяматчевих пенальті(5:3) перемогли спортсменів із Мурованих - Куриловець (основний час 1:1).

  По завершенню змагань команда-переможець і призери отримали грамоти і кубки, гравці всіх команд - призерів були нагороджені медалями, грамотами емблемами ВОО ФСТ «Колос». Нагородження провели: голова асоціації сільського аматорського футболу Вінницької області, начальник відділу молоді та спорту Жмеринської РДА Василь Марчук, голова Тиврівської районних організацій ФСТ «Колос» Віктор Лісниченко.

  Слід вкотре зазначити гостинність Северинівської територіальної громади, яка гарно організувала та провела змагання, смачно почастувала бутербродами, гарячою юшкою, кашею всіх учасників фінальних змагань . Щира подяка сільському голові Олександру Христюку та шеф-повару Віктору

  23 квітня 2016 року в с. Северинівка відбулись зональні змагання сільських спортивних ігор Вінниччини з малого футболу серед чоловіків, в яких прийняли участь команди Жмеринського ( «Стріла» с.Северинівка), Барського та Муровано-Куриловецького районів. Наші футболісти перемогли з рахунком 3:0 суперників з Мурованих- Куриловець, та виграли 3:2 у футболістів з Барського району і впевнено вийшли до фінальної частини змагань, які відбудуться в м. Вінниці 28 травня 2016 року.

  23 квітня 2016 року в м.Вінниця пройшов чемпіонат Вінницької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років (2003-2004р.н.). Честь району захищали вихованці тренерів РДЮСШ Л.Чубка та І. Горбачова. У своїй ваговій категорії перше місце здобула - Гуменна Юлія; другі місця посіли - Пашковська Юлія та Сліпенька Оксана. Наша команда посіла друге загальнокомандне місце.

  23 квітня 2016 року в с. Дубова матчем між командами «Спарта» с. Дубова та «Патріот» с. Кармалюкове стартував Чемпіонат Жмеринського району з футболу у першій лізі. У надзвичайно напруженій, запеклій боротьбі територіальні сусіди розійшлися мирно, нічия 2:2 .

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, районна рада ФСТ «Колос»