Першого вересня в усіх школах Жмеринського району відлунав перший дзвоник, який поклав початок новому навчальному року.

  В цей день голова районної державної адміністрації О.Легеза спільно з начальником відділу освіти І.Цимбал запланували візит до двох шкіл – Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.. і Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст.. для участі у святі Першого дзвоника.

  О пів на десяту ранку свято розпочалося в Браїлівській школі.

  Цьогоріч школа відкриє свої двері для 462 учнів, 56 першокласників вперше сядуть за шкільні парти, а для 16 одинадцятикласників перший дзвоник прозвучав востаннє.

  Відкрила урочисту лінійку директор школи Л.Жарук.

  З Днем знань привітали дітей: голова райдержадміністрації О.Легеза, очільник освітянської галузі І.Цимбал, селищний голова В.Резедент, настоятель Петро-Павлівського храму отець Ярослав.

  У своєму виступі О.Легеза відзначив роль освіти для кожного з нас, запевнив у тому, що освітянська галузь завжди буде в пріоритеті для районної влади. Бажав учительському та учнівському колективам, батькам здоров’я, усіляких гараздів та успіхів. Вручив директору школи ключі від нового шкільного автобуса і сертифікат на його оплату на майже 1млн. 700 тис.грн.

  Автобус довозитиме до школи 13 дітей з с.Людавка, а загалом ним користуватиметься щоденно 72 дітей, в тому числі для проїзду до навчального закладу в межах населеного пункту.

  Годиною пізніше урочистості з нагоди Першого дзвоника розпочалися в Тарасівській школі. І хоча тут навчається набагато менше дітей – всього 51 учень, до першого класу поступило 10 дітей, а випускного класу в цьому навчальному році немає, панувала не менш святкова атмосфера.

  Перед учасниками зібрання виступили: директор школи В.Мартиняк, голова райдержадміністрації О.Легеза, начальник відділу освіти І.Цимбал, сільський голова А.Козаченко, настоятель храму Івана Богослова отець Олег.

  Очільник району вручив керівнику навчального закладу ключі від такого жаданого шкільного автобуса разом із подарунковим сертифікатом.

  Тепер 23 дітей з с.Вознівці добиратимуться до школи з комфортом.

  Представники районної влади разом з директором школи перетнули символічну стрічку перед автобусними дверима. Першими відвідати салон автомобіля надали право першокласникам.

  Отець Олег провів освячення транспортного засобу.

  Найстарша вчителька школи Г.Мартиняк передала першачкам факел знань, а вони, в свою чергу, дали перший в цьому навчальному році дзвоник.