Закликав заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко під час чергового засідання оперативного штабу з підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2017 – 2018 рр.

  Під час вступного слова Олег Олексійович зазначив, що на сьогоднішній день стан підготовки закладів соціальної сфери, житлово – комунальних та енергетичних підприємств до опалювального сезону є найважливішим.

  Особливу увагу слід приділяти застосуванню енергозберігаючих технологій.

  Участь в засіданні взяв старший державний інспектор Держенергонагляду Вінницької області Олександра Греченко. Він надав присутнім консультації про умови прийняття в експлуатацію котелень та підготовку актів готовності опалювальних установок. Акцентував увагу на тому, що всі дані роботи повинні бути виконані до 1 вересня. Довів до відома присутніх інформацію про пільговий тариф на газ для багатоквартирних будинків.

  Кожен із членів штабу прозвітував про підготовку своїх підвідомчих закладів до опалювального сезону.

  Головний лікар КУ «Жмеринський центр первинної медико – санітарної допомоги» Олег Калінський довів інформацію про підготовку медичних закладів, зазначаючи, що на сьогоднішній день проводиться робота по заміні котла на твердопаливний в Мартинівській амбулаторії. Всі інші медичні заклади уже переведені на альтернативні види палива.

  Про підготовку закладів культури доповів начальник відділу Юрій Рубан, зазначаючи, що всі підвідомчі заклади повністю забезпечені паливом. Проведено заходи з енергозбереження – заміна вікон та дверей на металопластикові.

  Велика робота в цьому напрямку проводиться і в закладах освіти. Зокрема, відбулась заміна котлів, утеплення приміщень. На сьогоднішній день всі школи повністю готові до осінньо – зимового періоду.

  Про готовність дорожньої служби, зокрема забезпеченості сипучими та паливно – мастильними матеріалами доповів начальник філії «Жмеринський райавтодор» дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор» Олександр Навроцький. Він зазначив, що основні заходи по ремонту доріг на разі проводяться по маршрутах, де курсує шкільний автобус.

  Головний інженер СО «Жмеринські електромережі» Олександр Носач інформував про заходи з проведення чистки електропор, забезпеченість паливно – мастильними матеріалами, ін.

  Поінформували про заходи, які проводяться в рамках підготовки до опалювального сезону головний інженер Жмеринського відділення публічного акціонерного товариства «Вінницягаз» _ Олександр Галюк , головний інженер ДП «Монтажник» Володимир Лучко та фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Жмеринському районі Ірина Музика.

  По завершенню засідання заступником голови райдержадміністрації Олегом Матвієнко надано відповідні доручення.