За ініціативи Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29 серпня 2017 року в приміщені Браїлівської селищної ради проведено інформаційну зустріч з опікунами, піклувальниками.

  Директор центру Осіпчук Р.В. розпочав зустріч, проінформував щодо напрямків роботи центру, про види соціальних послуг і допомоги.

  Заступник голови Браїловської селищної ради Слободенюк Н.П розповіла про співпрацю з Жмеринським центром та про роботу сім’ями даної категорії.

  Тема заходу: «Стилі сімейних взаємин та методи позитивного виховання», «Міжособистісне спілкування», мета заходу: надання допомоги батькам піклувальникам в створенні найбільш сприятливих умов для розвитку дитини. Захід пройшов у формі кола, відчувалась дружня сімейна атмосфера. Використовувалися різні методи роботи: інформаційні повідомлення, мозковий штурм. В невимушеній розмові опікуни/піклувальники ділилась своїми здобутками та проблемами, обмінювались досвідом щодо виховання та поведінкових особливостей дітей , розповідали пережиті життєві історії, обговорювали ситуації, які виникають в процесі виховання дітей. Під час проведення заходу батьки отримали поради спеціалістів центру Ковальчук Т.О., Стовбчатої Н.А., Підгаєць Н. В. щодо позитивних методів та принципів виховання, стилів сімейних взаємин та їх наслідків в процесі спілкування та взаємодії з дитиною. Фахівць із соціальної роботи Гаврищук Н.В. проводив арттерапію та ігротерапію з дітками, а потім презентували свої роботи всім присутнім.

  Після завершення, бажаючі отримали психологічну індивідуальну консультацію психолога.