Голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, працівники відділу культури взяли участь в обласних заходах з нагоди Дня Державного Прапора та 26 – річниці незалежності України у м. Вінниця.

  Розпочалися урочистості з церемонії підняття Державного Прапора України на площі Незалежності. Продовжились покладанням квітів до Меморіалу Слави та пам’ятника Небесній сотні і героям АТО на Європейській площі.

  Приємно дивували розмаїттям виробів народної творчості та художніми номерами райони Вінниччині у парку культури і відпочинку ім. Горького в рамках десятого обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля».

  Біля світлиці нашого району було людно. Із захватом вінничани та гості міста розглядали вироби наших талановитих жителів району. Зокрема, народну іграшку О.І.Процюк, вишивані картини Л.І.Костогриз, малюнки учнів художнього відділу Станіславчицької музичної школи ім. В.Ф.Циганюка. Рум’яно пишалися на столі короваї майстрині з Подільського Г.С.Мельник, обрядова випічка Л.П.Теслі, северинівчанки В.М.Романюк, Н.В.Попіль із Малих Коростівців та інших талановитих майстринь району Свої роботи виставила також вишивальниця Ольга Вікулова.

  Гучними оплесками супроводжували глядачі концертні номери у виконанні тріо «Нюанс», в складі юних артистів районного будинку культури: Анни Кудрявської, Аліни Лазнюк, Богдана Галинського ( керівник – Ірина Мартиновська) в рамках мистецького проекту «Молодь за майбутнє України».

  Гостинно, з короваями зустріли працівники відділу культури голову обласної державної адміністрації Валерія Коровія та голову райдержадміністрації Олегу Легезу.

  Паралельно до фестивалю в обласній державній адміністрації відзначали кращих працівників області. Серед них є і жителі району: колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Демидівський граніт» ( директор А.М.Перих), який занесено на обласну Дошку пошани «Праця та звитяга Вінничан» та волонтерку, мати учасника бойових дій на сході України, захисника Краматорського і Донецького аеропортів Валентину Войтович, якій надано Почесну грамоту ОДА і обласної ради.