Захід до Дня Державного прапора України відбувся на подвір’ї біля адміністративної будівлі райдержадміністрації та районної ради за участю представників органів виконавчої влади, самоврядування, освітян та школярів району, громадськості.

  Право підняти наш синьо – жовтий стяг було надано кращим представникам громадськості району: багаторазовій призерці обласних шкільних олімпіад, студентці Київського національного університету ім.. Т. Шевченка Ірині Ковальчук, учаснику антитерористичної операції на Сході України, хороброму воїну, жителю с. Станіславчик Юрію Безверхньому та Жуківецькому сільському голові, яка близько 30 років очолює громаду Надії Тріскун.

  З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Олег Легеза. Він зазначив, що наш синьо – жовтий стяг об'єднує всіх у великий український народ. Адже сьогодні під нашим прапором учасники антитерористичної боронять нашу землю на Сході України, а ми віддаємо всі свої сили та енергію задля розвитку нашої незалежної держави!

  До слів привітання приєднався голова районної ради Василь Малярчук.

  По завершенню церемонії підняття Державного прапору України під зворушливі слова ведучих вихованцями районного будинку культури було розкрито великий синьо – жовтий прапор.