16 серпня 2017 року в залі засідань районної ради відбулась нарада з інструкторами з спортивно-масової, молодіжної роботи та представниками футбольних команд району, на якій розглядались наступні питання:

  - про організацію і проведення районних сільських спортивних ігор 2017 р. «Козацькі забави» 9 серпня 2017р. в с. Сербинівці;

  - про підготовку та участь у фінальних змаганнях обласних сільських спортивних ігор Вінниччини 26-27 серпня 2017 р. м. Вінниця;

  - про проведення Кубку району з футболу серед сільських та селищної рад, на призи воїна-афганця О.Щерби (жеребкування).

  Нараду проводив начальник відділу у справах молоді та спорту РДА, голова райради ВФСТ «Колос» на громадських засадах Василь Марчук.

  19 серпня 2017 року розпочався двадцять другий розіграш Кубку Жмеринського району з футболу пам'яті воїна – афганця Олександра Щерби серед сільських та селищної рад. Перші матчі 1/8 фіналу пройшли в Браїлові, Дубовій, Чернятині та Жуківцях. У поєдинку «Нива» Жуківці – «Юність» Олександрівка окрім великого рахунку 7:0, глядачі змогли побачити неабияку жагу місцевих футболістів до перемоги. В решті протистоянь команди кращих не виявили: «Авангард» Браїлів – «Садівник» Кудіївці 2:2; «Спарта» Дубова – «Енергія» Лука Мовчанська 1:1; «Сокіл» Чернятин – «Стріла» Северинівка 4:4. Матчі відповіді відбудуться 24 серпня. Запрошуємо уболівальників підтримати своїх футболістів.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»