Під такою назвою в с. Жуківці 19 серпня 2017 року відбувся захід з нагоди великого християнського свята Преображення Господнього та Дня пасічника.

  На подвір’ї біля сільського будинку культури святково лунала музика, а знатні пасічники району презентували свою медову продукцію.

  Жуківецький сільський голова Надія Тріскун в кращих українських традиціях зустрічала гостей свята із короваями.

  А гостей цього дня було багато. Розділити святкове дійство до Жуковець прибули голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник, начальник у справах молоді та спорту Василь Малярчук, начальник відділу освіти Інна Цимбал, начальник відділу культури та туризму Юрій Рубан, начальник відділу інформаційної діяльності Оксана Сокол, редактор міжрайонної газети «Жмеринський меридіан» Марія Райчук.

  В своїх виступах голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук висловили велику подяку трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Побажали всім добра і миру, міцного здоров'я, щасливої світлої долі. А на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я.

  На розвиток територіальної громади керівництвом району було вручено Сертифікат на суму 50 тис. грн..

  За вагомий особистий внесок в розвиток бджільництва, високопрофесійну майстерність, вірність народним традиціям пасічникам району було вручено Подяки.

  Гарний настрій присутнім дарували колектив Демидівського народного жіночого вокального ансамблю "Купавонька", юні артисти районного будинку культури ( вик. Тетяна Собчук) та місцеві дарування.