Всі загальноосвітні заклади району готові гостинно відчинити двері перед школярами.

  У завершальний день об’їзду про підготовку до роботи в 2017-2018 н.р. звітували Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., Коростовецька, Кудіївецька, Рівська ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ сіл Олександрівка, Кудіївці та Коростівці.

  Педагогічним працівникам зазначених закладів освіти разом з батьками та за фінансової підтримки спонсорів і благодійників вдалося провести якісні ремонти всіх навчальних приміщень, групових кімнат, коридорів, їдалень та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

  Найбільший об’єм ремонтних робіт здійснено в Коростовецькій ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Лесь А.В.). Школа засяяла новими вікнами. Встановлено 45 металопластикових конструкцій з енергозберігаючими склопакетами загальною вартістю 209 тис. грн. Окрім того покладено плитку в коридорі, проведено капітальний ремонт кабінету інформатики (підбито стелю та панелі пластиком, поклеєно шпалери), пошпакльовано стіни в кабінеті географії, придбано нові парти та меблі для 1 класу. Всього на проведення ремонтних робіт та поповнення матеріально-технічної бази використано понад 268 тис. грн.

  У Кудіївецькій ЗОШ (дир. Левків О.Т.) замінено вхідні двері на пластикові, змінено інтер’єр навчального приміщення для 1 класу, встановлено 3 вікна, переклеєно шпалери в методичному кабінеті та кабінеті художньо-естетичних дисциплін, планується придбати 6 парт для першокласників. На зазначені вище ремонтні роботи використано понад 72 тис. грн.

  У Олександрівській ЗОШ (дир.Мельник Н.І.) проведено косметичні ремонти всіх приміщень, поклеєно шпалери та оновлено стендовий матеріал в кабінеті зарубіжної літератури, встановлено вхідні двері (додатковий вихід), поштукатурено фундамент. Загальна сума використаних коштів становить понад 35тис. грн.

  Ексклюзивним ландшафтним дизайном шкільного подвір’я вразила членів комісії Ріська ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Левківський М.С.). Набуло оригінального вигляду навчальне приміщення для 2 класу, замінено 8 вікон на металопластикові.

  Значний обсяг робіт проведено в ДНЗ «Сонечко» с.Коростівці (зав. Яремушко В.В,). За рахунок бюджетних коштів замінено підлогу в ігровій кімнаті та коридорі, упорядковано стіни панелями з МДФ.

  Поточні ремонти приміщення та упорядкування території проведено в ДНЗ «Вишенька» с.Кудіівці, «Черешенька» с.Олександрівка ( зав. Шпак Н.П., Кичак Л.В.). У ДНЗ с.Кудіївці до початку навчального року планується встановити новий паркан. Цьогорічний об’їзд засвідчив, що всі освітні заклади району готові 1 вересня гостинно відкрити свої двері для дітей та розпочати новий навчальний рік.