Із щирою української гостинністю зустріла багатодітна родина Побережних, яка проживає в с. Сербинівці представників органів влади району.

  З метою визначення нагальних проблемних питань родини, знайомства із новоприбулими дітьми, з умовами їх проживання та виховання до будинку сімейного типу завітали заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслан Осіпчук, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол, соціальний педагог Наталія Стовбчата, редактор міжрайонної газети «Жмеринський меридіан» Марія Райчук.

  Будинок сімейного типу Лариса Володимирівна та Павло Андрійович створили ще у 2008 році. Тоді, крім власної доньки Руслани, родина взяла на виховання 5 дітей. Нещодавно родина прийняла у своє затишне гніздечко ще четверо.

  Візитерів вразили відносини між дітьми та дорослими в родині, де з першого погляду видно, що в родині панує атмосфера взаєморозуміння, поваги та тепла. А батьки виховують своїх підопічних в кращих християнських традиціях

  В невимушеній розмові родина ділилась своїми здобутками та проблемами. Заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко пообіцяв посприяти у вирішенні питання облаштування прибудинкової території, придбання земельної ділянки для ведення особистого господарства, ін.