Голова райдержадміністрації Олег Легеза відвідав навчальні заклади Олександрівської територіальної громади

  Перебуваючи у робочій поїздці в Олександрівській сільській ради голова райдержадміністрації Олег Легеза разом із головою районної ради Василем Малярчуком, керівниками територіальних громад району у супроводі начальника відділу освіти райдержадміністрації Інною Цимбал відвідали навчальні заклади.

   На порозі Кудіївецького дитячого садочка «Вишенька» гостей радо зустріла завідуюча Шпак Ніна Петрівна. Керівники району привітали господарку закладу З Днем народження, який жінка відмітила напередодні. Оглянувши кімнати дитячого садочку гості були вражені ошатністю та затишком закладу, відмітили з якою любов’ю та відданістю справі працює колектив. Про це свідчили оформлені різноманітними картинами та поробками приміщення закладу, створена музейна кімната і навіть розписана українським орнаментом піч у кухні. Візитери оглянули котельну та дитячий майданчик.

  В Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів гостей радо зустріла та провела екскурсію по кабінетах директор Мельник Ніна Іванівна. Світла простора школа вражала своїм озелененням. Охайні кабінети, спортивний і тренажерний зал вразили відвідувачів комфортом та сучасністю.

  Голова райдержадміністрації щиро дякував керівникам закладу за самовідданість справі, сумлінність та мудре керіввництво.