На виконання Стратегії модернізації та розвитку комунікацій Пенсійного фонду України на період до 2020 року схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672, в органах Пенсійного фонду України здійснюється комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення організації роботи з підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян.

  Відповідно до пріоритетів удосконалення системи функціонування та надання послуг, підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України, 15 серпня 2017 року за сприяння начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки та за підтримки начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Володимира Рябоконя, на території Луко-Барської сільської ради підписано Угоду про співпрацю між Жмеринським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області та Луко-Барською сільською Радою.

  Угода передбачає створення агентського пункту обслуговування громадян органами Пенсійного фонду на території Луко-Барської сільської ради (приміщення селищної ради). Пріоритетом створення Пункту є турбота про людей похилого віку.

  Узгоджено графік, згідно якого щовівторка з 9 до 12 години буде проводитись прийом громадян, де надаватиметься перелік послуг, який затверджений постановою Правління Пенсійного фонду України від 24.02.2017 року №3-1 та постановою Правління Пенсійного фонду України від 07.04.2017 року №8-1.

  Зустріч з жителями с.Лука-Барська відбулася в актовому залі сільської ради, яку провели начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака та начальник Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Володимир Рябоконь.

  Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо переліку послуг, що надаватимуться жителям під час здійснення прийому, а також були обговорені актуальні питання діючого пенсійного законодавства та законопроект змін в пенсійному забезпеченні.

  В ході зустрічі відбулась жвава дискусія, присутнім роздано інформаційні буклети для кращого ознайомлення із можливостями сучасної системи Пенсійного фонду та надано відповіді на поставлені запитання.