12 серпня 2017 року в Северинівській об’єднаній територіальній громаді пройшли урочистості з нагоди 60-ти річчя з Дня народження колишнього вчителя фізичної культури, тренера районної ДЮСШ, мешканця Северинівки - Берещука Григорія Васильовича. До програми заходів увійшли спортивні змагання на його призи з волейболу (чоловіки,жінки),малого футболу. Учасниками змагань були у своїй більшості колишні учні та спортсмени - вихованці Григорія Васильовича.

  Організаторами змагань були: керівництво сільської ради (голова О.Христюк) і колишні вихованці Г. Берещука, яких зорганізували І. Головатюк , А. Матищук, А. Бедрак.

  Після завершення змагань переможці були відзначені кубками, медалями, грамотами та призами від організаторів святкування. Нагородження проводив сам ювіляр. Також Почесною грамотою відділу у справах молоді і спорту Жмеринської РДА та пам’ятним подарунком привітали ювіляра начальник відділу молоді і спорту В. Марчук, директор РДЮСШ О. Русин. Фізкультурники отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»