Нещодавно в приміщенні Жмеринського районного відділу ДРАЦС відбувся «круглий стіл» за участю представників ромської національної меншини Жмеринського району та міста Жмеринка.

  В ході зустрічі були висвітлені питання щодо важливості проведення державної реєстрації народження дитини,повідомлено присутніх про місце, строки та документи, необхідні для проведення такої реєстрації.

  Особлива увага акцентувалась на накази Міністерства юстиції України для запровадження пілотних проектів щодо прийняття відділами державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини , видачі свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи та одночасного отримання батьками у закладах охорони здоров’я, свідоцтва про народження дитини і довідки про реєстрацію місця проживання дитини.

  Одночасно було повідомлено присутніх про графік виїздного прийому громадян у пологовому відділенні Жмеринської центральної районної лікарні Вінницької області, затверджений наказом Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області від 15.03.2016 року № 69/7 .

  Крім того, були доведені до відвідувачів статистичні дані зареєстрованих народжень дітей по Жмеринському району та місту Жмеринка, в тому числі дітей, батьками яких є особи ромської національної меншини.