Тісна співпраця управління соціального захисту з органами самоврядування дає змогу своєчасно нарахувати субсидії та провести монетизацію зекономлених енергоресурсів

  Зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Василик під час наради із сільськими, селищним головами.

  Надія Володимирівна поінформувала присутніх про те, що на сьогоднішній день 5358 жителів району є одержувачами субсидії на оплату житлово – комунальних послуг. В районі забезпечено своєчасне проведення перерахунку субсидій на оплату житлово – комунальних послуг під час неопалювального періоду. Автоматичному перерахунку з настанням неопалювального періоду підлягають субсидії 5328 сім’ям, з них 4902 сім’ї отримали перерахунок.

  Загальна сума частини невикористаної субсидії, що підлягає монетизації та включена до списків підприємств – надавачів послуг – 2608,1 тис. грн..

  На сьогоднішній день 3920 чоловік звернулись в управління із заявою щодо виплати невикористаної субсидії.

  При цьому посадовець подякувала за тісну співпрацю та відмітила взаєморозуміння управління соціального захисту населення з сільськими, селищним радами. Однак акцентувала увагу присутніх на необхідності подання уповноваженими особами своєчасної та достовірної інформації.