Право перерізати символічну стрічку було надано очільнику області Валерію Коровію, заступнику голови обласної Ради Ігорю Хмілю та виконавцю робіт по виготовленню обладнання для сортувальної станції, голові правління ПАТ «Барський машзавод» Іллі Луку.

  Звертаючись до присутніх, Валерій Коровій наголосив,що на сьогоднішній день закумульований ресурс на рівні обласного бюджету, який дає можливість у пропорції 75% - обласні кошти, 25 % - кошти місцевого бюджету, реалізувати у Вінницькій області десятки подібних проектів.

  Введення в експлуатацію сортувальної лінії у Мурованих Курилівцях забезпечить утилізацію побутових відходів у самому селищі та 59 населених пунктів району з поступовим залученням сусідніх районів області. Побутові відходи будуть сортуватись із виділенням 5 фракцій (поліетилен, метал, папір, скло, органічні рештки). Це дозволить щоденно збирати, сортувати і переробляти 15-20 тонн побутових відходів та продовжити функціонування полігону твердих побутових відходів з 16 до 30 років експлуатації. Буде створено 12 робочих місць.

  Роботи по будівництву та оснащенню сортувальної станції виконувались у співфінансуванні обласною державною адміністрацією ( 4 млн. 270 тис. грн.) та Мурованокуриловецькою селищною радою (12,5 тис. грн)