4 мільярда гривень передбачено на бюджетні дотації для аграріїв, які займаються тваринництвом, садівництвом, вирощуванням винограду, овочів та цукрового буряку.

  Нагадаємо, 8 лютого Кабмін затвердив порядок щомісячного пропорційного розподілу 4 мільярдів гривень дотацій на підтримку аграрного сектору в 2017 році, покликаний компенсувати збитки сільгоспвиробників від скасування спецрежиму оподаткування ПДВ.

  Кошти будуть надаватися сільгоспвиробникам, які займаються насамперед, тваринництвом, вирощуванням винограду, фруктів, ягід, горіхів, овочів, тютюну та цукрових буряків. При цьому на підтримку птахівництва буде направлено не більше 50% від загальної суми.

  Як зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман "Розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки. Ми працюємо над тим, щоб створювати сприятливі умови для роботи підприємцям».

  За його словами, фермерство – прекрасна можливість для селян створювати власний бізнес та виробляти якісний продукт з доданою вартістю.

  Як отримати дотацію пояснюється у відео від Міністерства аграрної політики та продовольства України за посиланням. http://kurkul.com/video/videonovini/411-minagropolitiki-zaproshuye-agrariyiv-doluchitis-do-program-derjpidtrimki