Привітати велику когорту людей мужньої професії завітали заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, заступник голови районної ради Володимир Бігас та міський голова Анатолій Кушнір.

  У своєму вітальному слові очільник Жмеринського відділу поліції, полковник поліції Сергій Кримчук зазначив, що за два роки після реформи багато змінилось, але головне, що Жмеринський відділ демонструє одні із кращих показників в області.

  Дякував колективу за злагоджену роботу, високий професіоналізм, а керівництву району та міста за розуміння та всебічне сприяння діяльності.

  Від імені голови райдержадміністрації Олега Легези та від себе особисто заступник голови Олег Матвієнко подякував винуватцям свята за високий професіоналізм, відданість справі, готовність до самопожертви. Він зазначив, що на працівників поліції покладено відповідальне і благородне завдання - захист життя і здоров'я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку. Та зі всіма завданнями районний відділ справляється зразково. В день свята він побажав усім працівникам міцного здоров'я, мужності та відваги, успішної служби на благо України.

  До слів привітань приєднались заступник голови районної ради Володимир Бігас та міський голова Анатолій Кушнір.

  Почесними грамотами та грошовими винагородами від райдержадміністрації та районної ради нагороджено чотирьох кращих представників райвідділу.

  Завершився захід спільним фото на згадку.