Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня незалежності та Дня Державного прапору України під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Москальчук відбулось 3 серпня 2017 року. Присутні детально обговорили план заходів з відзначення знаменних дат в районі.

  Тетяна Москальчук акцентувала увагу на тому, що особливу шану та повагу під час святкування потрібно надати учасникам антитерористичної операції, відзначити кращих хліборобів та трудівників Жмеринщини.

  Про підготовку розпорядження голови райдержадміністрації, закупівлю грамот до Дня незалежності України та підготовку списку нагороджених доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  Про заходи щодо оновлення міськрайонної Дошки пошани інформував головний спеціаліст віллу організаційної роботи Вадим Швець.

  Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Рубан довів до відома присутніх інформацію про проведення урочистих зборів, святкового концерту та виставки світлиць територіальних громад району.

  Керівник апарату ознайомила присутніх із листом Адміністрації Президента України щодо проведення 23 серпня 2017 року о 9 год. церемонії підняття Державного Прапору України, синхронно до церемонії підняття Державного прапору Президентом України Петром Порошенком.