Відповідно рішення Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року про внесення змін до Постанови № 848 «Про спрощення порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» виплата «живих» грошей здійснюється Урядом вперше за роки української незалежності. Це перший крок до повної монетизації пільг і субсидій.

  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації належним чином проводить підготовчу роботу щодо здійснення комплексу заходів для відшкодування невикористаної суми субсидії на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення.

  Опрацьовано списки від підприємств надавачів послуг (СО «Жмеринські електричні мережі», Жмеринського міжрайонного управління газового господарства, ДП «Монтажник»).

  Проведено наради з уповноваженими особами сільських і селищної ради, яким були роздані списки та повідомлення одержувачів житлової субсидії на повернення частини невикористаної суми субсидії на оплату житлово-комунальних послуг;

  З метою доведення відповідної інформації до кожної родини фахівцями управління здійснюються виїзди в населені пункти району, де при зустрічах, прийомах громадян, ін. заходах роз’яснюється інформація про оновлену програму житлових субсидій та монетизацію зекономлених ресурсів. Відповідна інформація систематично друкується в міжрайонній газеті «Жмеринський меридіан» , ефірному радіомовленні «Обрій» та на офіційному веб – сайті райдержадміністрації.

  Спеціалістами управління прийнято заяви від населення щодо монетизації частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату з газо-електропостачання для індивідуального опалення.

  З 1 вересня 2017 року 4027 жителів району вперше за часи незалежності України отримають кошти за зекономлену субсидію