На 5 позачерговій сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 21 квітня 2016 року розглянуто 21 питання порядку денного. Основні питання, що спонукали скликати сесію стали питання внесення змін до районного бюджету.

  Начальник відділу фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник довів до відома присутніх інформацію щодо збільшення видатків бюджету.

  Зокрема, виділено компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом окремим категоріям громадян, кошти на співфінансування програми, виграною Жуковецькою сільською радою, для упорядкування прозорого офісу новоствореної реєстраційної служби, а також спортсменам для участі в обласних спортивних змаганнях.

  Одностайно проголосували депутати за програму підтримки громадської організації Українського Товариства сліпих на 2016 – 2020 роки. Внесено зміни до Програми відзначення державних, професійних, ювілейних та знаменних подій на 20123 - 2018 роки».

  У зв’язку із зміною назвою вулиць в процесі декомунізації внесено зміни до статуту комунальних закладів «Жмеринська районна бібліотека», та « Жмеринський районний будинок культури». У зв’язку із зміною часу виходу ефіру внесено зміни до статуту комунальної організації «Жмеринська міськрайонна редакція радіомовлення «Обрій» та призначено представника в Редакційній Раді від засновника.

  Затверджено технічні документації на ряд земельних ділянок.

  По завершенні розгляду всіх питань голова районної ради Василь Малярчук зачитав присутнім депутатський запит Василя Марчука, який у зв’язку із 90 – річчям від дня народження легендарного земляка Володимира Вовкодава запропонував 2016 рік оголосити Роком Володимира Вовкодава, на його честь назвати центральну районну бібліотеку та провести в районі відповідні заходи. Депутати прийняли рішення доручити Василю Марчуку розробити заходи та винести на затвердження на наступну сесію.

  Питання фінансування районної ветеранської організації підняв її голова Анатолій Паламарчук. Вирішено виділити фінансування на наступній сесії.