Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілись із дітьми, які потрапили в складні життєві обставини

  Сім’я є природним середовищем соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління. Однак не можна забувати, що існує найбільш уразлива й незахищена категорія дітей, зокрема діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування.

  До Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, вихованцями якого є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини, завітали представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Для 25-ти вихованців вони підготували не лише подарунки, а й виховний захід «Дружба-надійний скарб».

  Захід проходив у тренінговій формі з конкурсними завданнями, які носили мету виховання дружелюбності, взаємовиручки та взаємодопомоги. Діти з задоволенням складали танграм, розшифровували вислови, розв’язували проблемні завдання, самостійно створювали модель «справжнього друга», вивчали скоромовки.

  Мета заходу була досягнута, так як всі діти відчули себе членами єдиної родини, зуміли в ігровій формі наблизитись до розуміння необхідності дружби та взаємодопомоги.

  А логічним завершенням стало частування солодощами. Кожен отримав не лише морозиво та цукерки, а й набір для занять в позаурочний час: альбом, фарби, кольорові олівці, папір, пластилин.