Перерахунок субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на неопалювальний період проведено на належному рівні

  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

  Станом на 24.07.2017 року в районі на обліку знаходиться 13279 одержувачів різних видів допомог. З них: 5621 одержувачів отримують 15 видів допомог та 7658 чоловік є одержувачами субсидій: 5358 - на оплату житлово-комунальних послуг, 2300- на придбання скрапленого газу твердого та пічного побутового палива.

  В районі забезпечено своєчасне проведення перерахунку субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на неопалювальний період. Автоматичному перерахунку з настанням неопалювального періоду підлягають 5328 сімей, з них 4902 сім’ям вже здійснено перерахунок, що складає 92,0%

  З початку року за призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу звернулось 2005 сімей, з них призначено 1508 сім’ям Нараховано субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу з початку року на 4070,9 тис.грн.. Профінансовано з початку року 3870,7 тис.грн.

  Передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення. Виплата буде проведена у грошовому еквіваленті вартості (станом на 1 травня) зекономлених 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення.

  Згідно поданих списків від підприємств надавачів послуг (СО «Жмеринські електричні мережі», Жмеринського міжрайонного управління газового господарства, ДП «Монтажник»), управлінням соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації проведена значна робота щодо монетизації частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату з газо-електропостачання для індивідуального опалення.