Питання організації та проведення змістовного відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді є одним з пріоритетних в напрямку реалізації дитячої та молодіжної політики району. Упродовж підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2017 року в Жмеринському районі працює координаційна рада з питань літнього оздоровлення, до якої входять керівники структурних підрозділів, залучених до процесу оздоровлення. Ними вироблено чіткий план оздоровчої кампанії на поточний рік.

  Всього організованими формами відпочинку та оздоровлення передбачено охопити 3824 особи.

  На оздоровлення дітей у стаціонарних таборах у поточному році виділено 100 тис. грн., на відпочинок у пришкільних таборах. - 115 тис. грн.

  Станом на 31.07.2017 року в районі в 10 пришкільних таборах відпочило 990 дітей. Тривалість відпочинкової зміни – 14 календарних днів. Завдяки різноманітним заходам (екскурсії, походи, конкурси, змагання) вихователі оздоровчих пришкільних таборів зробили відпочинок дітей цікавим, змістовним, здоровим і насиченим.

  Протягом літньої кампанії 34 дитини пільгових категорій мали змогу оздоровитись в кращих закладах України та Вінницької області: «Аїст" Кілійський район, Одеська область, “Колос” м.Вінниця, «Київський Артек" м.Пуща Водиця, УДЦ “Молода гвардія" м.Одеса, «Подільський Артек».

  З 4 серпня 2017 року 26 учнів за кошти районного бюджету оздоровлюватимуться в ДП «Клінічний санаторій «АВАНГАРД» м. Немирів.