Зазначив заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко під час наради з головами первинних ветеранських організацій району, яка відбулась 27 липня 2017 року в залі засідань районної ради. Участь у нараді взяли голова ради районної організації ветеранів Анатолій Паламарчук, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук, заступник голови районної ради Володимир Бігас, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  Під час вступного слова керівник ветеранської організації Анатолій Паламарчук запропонував учасникам наради заслухати інформації про зміни в законодавстві з соціальних, земельних, пенсійних питань та ставити запитання.

  Про надання пільг та виплат ветеранам війни та праці, перепризначення субсидій та монетизацію субсидій в 2017 році інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надії Василик та працівник управління Інна Жарук.

  Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахування пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Марія Ниприлюк довела до відома присутніх усі зміни, започатковані Урядом України на чолі з Володимиром Гройсманом в рамках проведення Пенсійної реформи.

  Заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко передав ветеранам вітання від голови райдержадміністрації Олега Легези. Він поінформував про діяльність Уряду України, спрямовану на трансформування економічних успіхів в підвищення якості життя українських громадян. Підґрунтя для проведення масштабних соціальних реформ вже створене. Спостерігаються вагомі позитивні зрушення в економічній та бюджетній сфері, що дозволяє проводити реформи, спрямовані на соціальних захист українців. Олег Олексійович компетентно надав роз’яснення присутнім про земельні відносини в районі та державі. Зокрема, він зупинився на питанні продажу землі, зазначаючи всі позитивні зрушення, які відбудуться після прийняття відповідного законодавства та закликав не піддаватись всім спекуляціям та популістським висловлюванням щодо даного питання з боку політичних сил.

  Про плідну співпрацю ветеранів з загальноосвітніми закладами району в напрямку патріотичного виховання учнівської молоді говорила начальник відділу освіти Інна Цимбал. Вона розповіла про заходи, які проводяться освітніми закладами, спрямовані на розвиток національної свідомості та гідності школярів, зокрема, традиційне проведення благодійних концертів, під час яких вагома сума коштів спрямовувалась родині загиблого учасника АТО, закупівлю необхідних речей на передову та лікування поранених бійців.

  В другій частині зібрання голова ветеранської організації Анатолій Паламарчук оголосив про початок проведення Пленуму. Він прозвітував про роботу організації в ІІ кварталі 2017 року. Детально зупинився на заходах обласного та державного рівнів, в яких він як представник ветеранів району брав участь.

  По завершенню заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко побажав ветеранам міцного здоров’я та активного довголіття.