Голова райдержадміністрації Олег Легеза: «Ми повинні неухильно дотримуватись курсу, взятого Урядом України, на покращення життя українців»

  На оперативній нараді з питань соціально – економічного розвитку за участю керівників структурних підрозділів, районних установ, яка відбулась 21 липня 2017 року, голова райдержадміністрації Олег Легеза інформував присутніх про важливі події, які відбулись в області минулого тижня: сесії обласної Ради та Колегії облдержадміністрації по підсумкам роботи області за І півріччя 2017 року.

  Зокрема, Олег Вячеславович проаналізувавши показники соціально – економічного розвитку району за півроку закликав керівників сумлінно та професійно вирішувати всі актуальні питання.

  - На сьогоднішній день Уряд під керівництвом Володимира Гройсмана успішно проводить реформи в усіх сферах життя, перетворює економічні досягнення в підвищення якості життя українців. І це є очевидно для всіх. Ми повинні підтримувати всі починання керівництва держави та неухильно дотримуватись курсу, взятого Кабінетом Міністрів України на покращення життя українців.

  В ході наради присутні обговорили питання підготовки до осінньо – зимового періоду закладами соціально – гуманітарної сфери, нарахування субсидій на відшкодування сплати за комунальні послуги, проведення закупівель через сайт «Прозоро», придбання нового шкільного автобусу, ін.