Про співпрацю органів влади району з Жмеринським міським об’єднаним військовим комісаріатом йшлось на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Легези під час зустрічі із військовим комісаром Тарасом Андрійчуком, працівниками Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату, за участю заступника керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади та місцевого самоврядування Едуарда Крайніка.

  Учасники зібрання відмітили, що сьогодні Уряд України особливу увагу приділяє підвищенню боєздатності країни і забезпеченню потреб українських військових. Після того, як 13 липня 2017 року Верховна Рада ухвалила запропоновані урядом Володимира Гройсмана зміни до бюджету-2017, які передбачають збільшення фінансування видаткової частини головного фінансового кошторису країни. Українська Армія додатково отримає 6,4 млрд грн. Зокрема, додаткові кошти (160 млн грн.) отримає Адміністрація Держприкордонслужби, які підуть на підвищення розмірів винагороди за безпосередню участь в АТО. 249,8 млн грн. будуть направлені на виплати допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців. Також збільшиться фінансування видатків на харчування та медикаменти військовим (6,3 млн грн). Уряд підтримає українську команду військових на міжнародних змаганнях «Ігри нескорених 2017» (3 млн грн). Ще 4 млрд грн. армія отримає із спеціального фонду за рахунок розподілення коштів спецконфіскату – грошей Януковича, що були заморожені на рахунках в державних банках.

  Слід відзначити, що на Вінниччині лише за минулий рік на зміцнення матеріально-технічної бази військових формувань та правоохоронних органів виділено дев’ять мільйонів гривень. Родини військових, загиблих під час проведення АТО, отримали допомогу на суму 15,2 мільйони гривень та 100% забезпечені житлом. На цей рік заплановане не менша фінансова підтримка відповідно до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки.

  Присутні також обговорили умови проходження військової служби за контрактом, відзначаючи, що на сьогоднішній день все більше і більше українців, зокрема і жителів Жмеринщини готові укладати контракти та в складі Збройних Сил України виконувати свій священний обов’язок.