Почесну відзнаку Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної ради отримала представниця від Жмеринського району, учителька української мови та літератури Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бойчук Зінаїда Петрівна за підготовку протягом останніх років переможців обласних і районних конкурсів та олімпіад, присвячених творчості Т.Г. Шевченка. Так у 2015-16 н.р. її учениця , семикласниця Марина Ковач зайняла 3 місце в обласному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка, а учень 9-го класу Владислав Ялоза став переможцем обласного етапу літературно-творчого конкурсу « Об’єднаймося ж, брати мої!»

  Нагороду було вручено 9 березня під час проведення в приміщенні облдержадміністрації урочистого зібрання, присвяченого 202 річниці з Дня Народження Тараса Шевченка. На зустрічі з представниками громадськості з вітальною промовою виступив голова обласної державної адміністрації В.В.Коровій, в якій наголосив, що сьогодні, коли Україна переживає час важких випробувань, поезія нашого Кобзаря по-особливому актуальна.

  Присутні на зустрічі викладачі ВНЗ, учителі та учні загальноосвітніх шкіл, журналісти, краєзнавці слухали поетичні твори Т.Шевченка у виконанні переможців обласного конкурсу художнього читання «Кобзар і Україна», обмінювались досвідом популяризації творчості великого поета, знайомились з новинками літературної Шевченкіани Вінниччини.

  За значний особистий внесок у збереження і розвиток української мови, популяризацію творчості Великого Кобзаря, активну просвітницьку, літературно-творчу і науково-дослідницьку діяльність окремим учасникам зібрання були вручені Почесні Грамоти, книги та грошова винагорода.

  Зустріч шанувальників Тарасового слова пройшла в творчій, дружній атмосфері.

  Істинно: поезія Кобзаря об’єднує, надихає, дарує радість живого спілкування.